Met haar zachte, suikerspinroze tinten straalt ze pure elegantie uit. Deze schoonheid is een echte blikvanger en maakt elk arrangement nét dat beetje specialer. Perfect voor wie op zoek is naar een subtiele maar betoverende touch. De naam ‘Precious’ zegt het al: ze is uniek en een echte parel in elk interieur. Een bloem om te koesteren. Ben jij klaar om je ruimte te verrijken met deze pastelroze pracht? Zentoo brengt deze nieuwkomer op de markt in week 41.
Op 3 oktober heeft Deliflor een speciale Santini bloeiproef opgezet op het bedrijf van Hendriks Baarlo. Om het de geinteresseerde handelaren zo makkelijk mogelijk te maken, is er gezamenlijk vervoer naar het mooie Limburg geregeld. Met een dagvullend programma, voorzien van hapje en drankje, kon de handel van dichtbij kennismaken met alle nieuwe Santini rassen uit de Deliflor koker. In de kas van Hans en Ruud Hendriks waren de nodige rassen geplant, maar ook waren er mooie presentaties neergezet van allerlei rassen. Onder meer de Dropshot Red werd hier gepresenteerd, een rode variant van de paarse Dropshot die in het nieuwe jaar ook bij Hendriks verkrijgbaar zal zijn.
Nu de herfst nadert, stellen we je graag voor aan Goldie, de nieuwste Santini van Deliflor die de warme gloed van het komende seizoen perfect vangt. Met haar stralende oranje bloemblaadjes is deze sprankelende schoonheid het ideale kleuraccent voor je herfstboeketten. Of het nu een gezellig boeket is of een feestelijk pronkstuk, Goldie brengt licht in die frisse herfstdagen. Verkrijgbaar vanaf eind week 39, precies op tijd voor het seizoen van verandering! Deze prachtige nieuwkomer wordt op de markt gebracht door Infinity Chrysanten.
Deliflor Chrysanten en Hendriks Baarlo nodigen u uit voor een interessante ‘Santini bloeiproef’ op het bedrijf van Ruud en Hans Hendriks. We laten hier een uitgebreid assortiment Santini’s in de kas zien, aangevuld met sfeervolle presentaties van uiteenlopende Santini rassen. We gaan graag met u in gesprek over de mogelijkheden van bestaande rassen maar zeker ook over nieuwe kansrijke nummers uit de Deliflor koker. We kijken uit naar uw komst!
Bent u erbij? Meld u dan vandaag nog aan via een mail met uw naam, bedrijfsnaam en mobiele nummer naar: marchel.denhaan@deliflor.nl
Er gaat gezamenlijk vervoer vanaf Van der Valk Schiphol.
Meer informatie? Marchel den Haan: 0174 526200 of bekijk de uitnodiging