×

nieuws

blijf op de
hoogte van
alle deliflor
nieuwtjes
HeaderNieuwsAfbeelding
08-12-2025

Deliflor verwelkomt haar kwekers en handelscontacten in week 3 van het nieuwe jaar in een geheel vernieuwd concept van haar jaarlijkse bloeiproef. Tijdens de Deli Flower Market -van 13 tm 15 januari- wordt een eigentijdse markt ingericht waarin kwekers een eigen ‘kraampje’ krijgen waarin ze hun Deliflor assortiment tonen. Handelspartijen worden door henzelf als ook door Deliflor uitgenodigd om deze rassen, maar zeker ook nieuwe nummertjes in de bloeiproef te beoordelen. Er zijn weer veel nieuwe breeding successen te zien in de bloeiproef! Een mooie manier om direct verbinding met elkaar te leggen.

08-10-2025

Het najaar is begonnen en dat betekent: tijd voor de FloraHolland Tradefair!
Van 4 t/m 6 november staat Aalsmeer weer in het teken van bloemen, inspiratie en internationale ontmoetingen. Deliflor is er natuurlijk bij en hoe! Onze stand barst van de energie, creativiteit en chrysanteninnovaties. We presenteren met trots onze nieuwste rassen en noviteiten. Kom langs, ontdek wat er bloeit en groeit in ons assortiment, en praat bij met ons team over de laatste ontwikkelingen in de markt. We verwelkomen graag onze Nederlandse én internationale klanten en relaties.

12-06-2025

Demissionair minister van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur, Femke Wiersma, heeft gisteren een bezoek gebracht aan familiebedrijf Beekenkamp Group in Maasdijk. Zij werd ontvangen door An Beekenkamp, directeur van Beekenkamp Group.

Het bezoek begon op de locatie van Deliflor Chrysanten waar de minister een rondleiding kreeg. Zowel de afdeling veredeling als de afdeling beworteling werden hierbij bezocht. Deliflor is de grootste veredelaar van chrysanten, wereldwijd actief in meer dan 55 landen.

Aansluitend vertrok het gezelschap naar Beekenkamp Plants en Ornamentals, veredelaar en jonge planten producent van perkgoed en potplanten, waar ze een ronde maakten op de jaarlijkse Flower Trials van Beekenkamp Plants en Ornamentals. Tijdens het bezoek kwamen diverse onderwerpen aan bod, waaronder innovatie binnen de sector en binnen Beekenkamp Group, veredelingstechnieken, duurzaamheid, gewasbescherming en arbeid.

Minister Wiersma gaf aan, het bezoek als zeer inspirerend en waardevol te hebben ervaren.

06-06-2025

Deliflor kijkt terug op een geslaagde deelname aan de IFTEX beurs in Nairobi. Onze stand (D2.18) werd druk bezocht en bood een uitstekende gelegenheid om ons brede assortiment chrysantenrassen te presenteren aan een internationaal publiek. De interesse vanuit Keniaanse kwekers was groot, en ook kopers uit het Midden-Oosten, Europa en de lokale markt toonden veel belangstelling.

Magnum was opnieuw een echte blikvanger, maar ook de decoratieve rassen zoals BalticaZembla en Garda trokken veel aandacht. Deze rassen waren in meerdere kleuren te bewonderen, wat de veelzijdigheid van ons assortiment onderstreepte.

Naast het versterken van bestaande relaties, hebben we ook nieuwe contacten gelegd met potentiële klanten. Met hen zijn afspraken gemaakt om proeven uit te zetten in de komende periode, waarmee we verdere samenwerkingen hopen op te bouwen.

Wij danken alle bezoekers voor hun interesse en kijken uit naar een vruchtbare voortzetting van de gesprekken die tijdens de beurs zijn gestart.

123456810Last

MEER WETEN?
BEL, SCHRIJF
OF NEEM
CONTACT MET
ONS OP!

HeaderAfbeelding
Deliflor